Network Ürünleri Ürünleri
H3C - SingleMode LX MODUL

Ürün Kodu: SFP-GE-LX-SM1310-A H3C 1G SFP+

6.828,84 TL + Vergiler

H3C - Kablosuz Ağ Erişim Kontrol Ünitesi

Ürün Kodu: WX3840H WX3540H

151.752,00 TL + Vergiler

H3C - YIĞINLAMA KABLOSU

Ürün Kodu: LSWM2STK H3C 10G SFP+

3.110,92 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: IE4300-12P-PWR

22.762,80 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560X-54C-PWR-EI

65.253,36 TL + Vergiler

H3C - Dış Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA5530X Dahili Anten 802.11ac/n Wave 2

13.657,68 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S1850-28P-PWR

7.208,22 TL + Vergiler

H3C - YIĞINLAMA KABLOSU

Ürün Kodu: LSWM1STK H3C 10G SFP+

3.035,04 TL + Vergiler

H3C - MultiMode MODUL SR

Ürün Kodu: SFP-XG-SX-MM850-E H3C 10G SFP

3.035,04 TL + Vergiler

H3C - İç Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA6622 Dahili Anten 802.11ax/ac/n

8.725,74 TL + Vergiler

H3C - Enhanced Access Controller Lisansı

Ürün Kodu: 32 APs,for Verticals,for V8

29.971,02 TL + Vergiler

H3C - İç Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA6638 Dahili Anten 802.11ax/ac/n

1.900,00 TL + Vergiler

H3C - Ağ Erişim Kontrol Ünitesi

Ürün Kodu: WX1840H 8-Port 1000BASE-T (2SFP_Combo)

14.416,44 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560X-30C-PWR-EI

48.181,26 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5048PV3-EI

995,00 TL + Vergiler

H3C - Enhanced Access Controller Lisansı

Ürün Kodu: 64 APs,for Verticals,for V9

55.010,10 TL + Vergiler

H3C - İç Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA538 Dahili Anten 802.11ac/n Wave 2

1.300,00 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560S-28S-SI

18.969,00 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5048PV3-EI-PWR

1.500,00 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560X-30C-EI

45.146,22 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560X-54C-EI

62.218,32 TL + Vergiler

H3C - İç Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA6628 Dahili Anten 802.11ax/ac/n

13.657,68 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S6520X-18C-SI H3C

37.938,00 TL + Vergiler

H3C - MultiMode MODUL SX

Ürün Kodu: SFP-GE-SX-MM850-A H3C 1G SFP

3.717,92 TL + Vergiler

H3C - Enhanced Access Controller Lisansı

Ürün Kodu: 16 APs,for Verticals,for V7

17.451,48 TL + Vergiler

H3C - Kablosuz Ağ Erişim Kontrol Ünitesi

Ürün Kodu: WX3820H

75.876,00 TL + Vergiler

H3C - SingleMode LR MODUL

Ürün Kodu: SFP-XG-LX-SM1310-E H3C 10G SFP+

7.208,22 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S7506E

284.535,00 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5130S-28S-PWR-EI

25.039,08 TL + Vergiler

H3C - İç Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA530 Dahili Anten 802.11ac/n Wave 2

3.869,68 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5024PV3-EI

4.552,56 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5130S-28F-EI

30.350,40 TL + Vergiler

H3C - Dış Ortam Erişim Cihazı

Ürün Kodu: WA530X Dahili Anten 802.11ac/n Wave 2

10.622,64 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5130S-52S-PWR-EI

36.420,48 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S6520X-54HC-EI

117.607,80 TL + Vergiler

H3C - ANAHTARLAMA CİHAZI

Ürün Kodu: S5560S-52S-SI

29.212,26 TL + Vergiler